Cyfrowe platformy wagowe KDP
Treść:
1
Numer produktu:
4671673
Informacje dot. produktu "Cyfrowe platformy wagowe KDP"
Uniwersalne platformy wagowe do elastycznego łączenia w łańcuchach technologicznych. Wszystkie zapisane wartości mogą być przenoszone do systemu jako dane cyfrowe przy użyciu dostępnych interfejsów i dalej przetwarzane. Możliwość korzystania z zewnętrznych urządzeń sterujących lub komputerów z protokołem komunikacyjnym KERN (KCP). Ujednolicony interfejs KCP dla wag KERN i innych urządzeń, pozwala na zapamiętywanie i kontrolę wszystkich istotnych parametrów i funkcji urządzenia. Dzięki temu można podłączyć urządzenia KERN z KCP do komputerów, przemysłowych systemów sterowania i innych systemów cyfrowych. W większości przypadków KCP jest kompatybilny z protokołem MT-SICS. Opcjonalnie dostępny jest certyfikat kalibracji DAkkS.
Zakres dostawy: Cyfrowa platforma wagowa KDP, programowe przyłącze wagi, uniwersalny zasilacz sieciowy (UE, GB, CH, USA), KDP 300-3 dodatkowo z osłoną przeciwwiatrową.
- Funkcja PRE-TARA
- Dowolnie programowalna jednostka wagowa
- Wskaźnik poziomu i nóżki poziomujące
Zakres dostawy: Cyfrowa platforma wagowa KDP, programowe przyłącze wagi, uniwersalny zasilacz sieciowy (UE, GB, CH, USA), KDP 300-3 dodatkowo z osłoną przeciwwiatrową.
| Ciężar: | 1.2 kg |
|---|---|
| Czytelność: | 0,1 g |
| Głębokość: | 166 mm |
| Głębokość szalki: | 160 mm |
| Liniowość: | ±0,3 g |
| Maks. obciążenie: | 10000 g |
| Numer artykułu producenta: | KDP 10K-4 |
| Powtarzalność: | 0,1 g |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szalka (szer. x gł.): | 160 x 160 mm |
| Szerokość: | 165 mm |
| Szerokość szalki: | 160 mm |
| Typ: | KDP 10K-4 |
| Typ wtyczki: | Uniwersalny |
| UNSPSC: | 41111509 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 165 x 166 x 75 mm |
| Wysokość: | 75 mm |
| Z osłoną przeciwpodmuchową: | Nie |