Cyfrowe mieszadło mechaniczne Nanostar 7.5
Treść:
1
Numer produktu:
6311510
Informacje dot. produktu "Cyfrowe mieszadło mechaniczne Nanostar 7.5"
Wydajne mieszadło mechaniczne posiada, najwyższej jakości, liczne funkcje podstawowe. Kompaktowa konstrukcja i łatwa obsługa.
- Obsługa za pomocą stabilnego pokrętła obrotowego
- Wyświetlacz z powłoką ze szkła hartowanego zapewniamaksymalnąwidocznośći odpornośćchemiczną
- Łatwa do odczytu prędkość obrotowa na wyświetlaczu
- Regularne aktualizacje oprogramowania mogą być dokonywane szybko i łatwo za pomocą interfejsu USB
- Obudowa odporna na działanie chemikaliów
- Sterowany mikroprocesorowo regulator prędkości, utrzymujący stałą prędkość obrotową, nawet przy zmianie lepkości
| Ciężar: | 0.8 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość: | 130 mm |
| Klasa bezpieczeństwa (IP): | IP 54 |
| Maks. Lepkość: | 4000 mPa·s |
| Maks. Moment obrotowy: | 7.5 Ncm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Maks. prędkość: | 2000 1/min |
| Maks. szerokość mocowania: | 8 mm |
| Maks. wydajność mieszania: | 5 l |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. rozpiętość: | 0.5 mm |
| Moc znamionowa: | 32 W |
| Numer artykułu producenta: | 0025004356 |
| Prędkość: | 0 ... 2,000 1/min |
| Prędkość minimalna: | 0 1/min |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość: | 53 mm |
| Typ: | Nanostar 7.5 digital |
| UNSPSC: | 41103810 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 53 x 130 x 147 mm |
| Wysokość: | 147 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zakres zacisku: | 0.5 ... 8 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |
| Z timerem: | Nie |