Centrifuge tube racks, PP
Treść:
50
Numer produktu:
4714431
Informacje dot. produktu "Centrifuge tube racks, PP"
| Dla naczyń: | 50 ml |
|---|---|
| Kolor: | Biały |
| Liczba miejsc: | 25 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 121 °C |
| Materiał: | PP |
| Min. odporność na temperaturę: | -80 °C |
| Numer artykułu producenta: | CFR013050 |
| Odporność na temperaturę: | -80 ... 121 °C |
| UNSPSC: | 41122804 |