: Centrif.boittle 250ml, FEP
Treść:
1
Numer produktu:
9315726
Informacje dot. produktu ": Centrif.boittle 250ml, FEP"
| Maks. RCF: | 4000 x g |
|---|---|
| Materiał: | FEP |
| Numer artykułu producenta: | 3127-0250 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121703 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 60 x 126.5 mm |
| Wysokość: | 126.5 mm |
| Ø: | 60 mm |