Celulozowe gilzy ekstrakcyjne klasy 603
Treść:
25
Numer produktu:
9043901
Informacje dot. produktu "Celulozowe gilzy ekstrakcyjne klasy 603"
Wykonane z czystej celulozy, zgodnie z normą DIN 12449.
| Grubość ścianki: | 1,5 mm |
|---|---|
| Materiał: | Celuloza |
| Numer artykułu producenta: | 10350211 |
| Typ: | 603 |
| UNSPSC: | 41104817 |
| Wysokość: | 80 mm |
| Wzorzec: | DIN 12449 |
| Ø wewnętrzna: | 22 mm |