Cell density meter Ultrospec 30
Treść:
1
Numer produktu:
6494175
Informacje dot. produktu "Cell density meter Ultrospec 30"
| Absorption: | 0.0 ... 2.5 |
|---|---|
| Ciężar: | 0.6 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Długość fali: | 600 nm |
| Głębokość: | 210 mm |
| Maks. Napięcie: | 240 V |
| Max. Absorption: | 2.5 |
| Min. Absorption: | 0.0 |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. napięcie baterii/akumulatora: | 5 V |
| Numer artykułu producenta: | 80-3008-12 |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe/akumulator |
| Szerokość: | 170 mm |
| Typ: | Ultrospec 30 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 170 x 210 x 50 mm |
| Wysokość: | 50 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 240 V, 50/60 Hz |