Kolba do hodowli tkankowej 600 cm, 182 cm² poddana obróbce CellDETACH TC, z korkiem, sterylna, opakowanie 4x5 szt.
Treść:
20
Numer produktu:
2976137
Informacje dot. produktu "Kolba do hodowli tkankowej 600 cm, 182 cm² poddana obróbce CellDETACH TC, z korkiem, sterylna, opakowanie 4x5 szt."
| Długość: | 219.3 mm |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 54.6 ml |
| Materiał: | PS |
| Materiał pokrywy: | HDPE |
| Min. objętość robocza: | 36.4 ml |
| Numer artykułu producenta: | CDF014600 |
| Objętość robocza: | 36.4 ... 54.6 ml |
| Obszar wzrostu: | 182 cm² |
| Pojemność nominalna: | 600 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Korek |
| Sterylny: | Tak |
| Szerokość: | 115.8 mm |
| UNSPSC: | 41104104 |
| Wymiary (szer. x dł. x wys.): | 115.8 x 219.3 x 49.5 mm |
| Wysokość: | 49.5 mm |
| Ø szyi: | 29.5 mm |
