CO2 incubators CBF, with humidity regulation
Treść:
1
Numer produktu:
4717837
Informacje dot. produktu "CO2 incubators CBF, with humidity regulation"
| CO₂: | 0 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 95 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 500 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 715 mm |
| Maks. Napięcie: | 120 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 6 |
| Maks. wilgotność względna: | 95 % |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Maks. zawartość O₂: | 20 % |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 100 V |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Min. Zawartość O₂: | 0.2 % |
| Min. wilgotność względna: | 50 % |
| Moc znamionowa: | 1.4 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9040-0214 |
| O₂: | 0.2 ... 20 % |
| Pojemność nominalna: | 170 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 560 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 680 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+6 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | +6 °C |
| Typ: | CBF170-O-UL |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wilgotność względna: | 50 ... 95 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 560 x 500 x 600 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 680 x 715 x 870 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 600 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 870 mm |
| Zasilanie: | 100 ... 120 V, 50/60 Hz |