CO2 incubators CB
Treść:
1
Numer produktu:
4717823
Informacje dot. produktu "CO2 incubators CB"
| CO₂: | 0 ... 20 % |
|---|---|
| Ciężar: | 125 kg |
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Dodatek temperatury: | Temp. otocz. |
| Głębokość wewnętrzna: | 575 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 785 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 50 °C |
| Maks. liczba wkładek: | 8 |
| Maks. wilgotność względna: | 95 % |
| Maks. zawartość CO₂: | 20 % |
| Materiał wnętrza: | Stal nierdzewna |
| Min. Napięcie: | 200 V |
| Min. Zawartość CO₂: | 0 % |
| Min. wilgotność względna: | 90 % |
| Moc znamionowa: | 1.5 kW |
| Numer artykułu producenta: | 9040-0207 |
| Pojemność nominalna: | 267 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Stabilność temperatury: | ±0,1 K (37 °C) |
| Szerokość wewnętrzna: | 620 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 740 mm |
| Temperatura: | Temp. otocz.+5 ... 50 °C |
| Temperatura min.: | +5 °C |
| Typ: | CB 260 |
| UNSPSC: | 41104425 |
| Wilgotność względna: | 90 ... 95 % |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 620 x 575 x 750 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 740 x 785 x 1,020 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 750 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 1020 mm |
| Zasilanie: | 200 ... 230 V, 50/60 Hz |