Łaźnia wodna na butyrometry WB436
Funke- Dr. N. Gerber
Treść:
1
Numer produktu:
6233898
Informacje dot. produktu "Łaźnia wodna na butyrometry WB436"
Universal water baths made of stainless steel with external heater, installed separately in the housing. With integrated overheat protection.
Digital universal water bath with actual value temperature display measured by a PT 100 sensor. Timer with acoustic signal.
Please order stainless steel butyrometer stand for 36 butyrometer separately.
Digital universal water bath with actual value temperature display measured by a PT 100 sensor. Timer with acoustic signal.
Please order stainless steel butyrometer stand for 36 butyrometer separately.
| Ciężar: | 10 kg |
|---|---|
| Częstotliwość zasilania: | 50/60 Hz |
| Głębokość wewnętrzna: | 280 mm |
| Głębokość zewnętrzna: | 396 mm |
| Maks. Napięcie: | 230 V |
| Maks. Temperatura: | 100 °C |
| Maks. pojemność: | 18 l |
| Moc cieplna: | 1000 W |
| Numer artykułu producenta: | 3707 |
| Pojemność: | 18 l |
| Rodzaj zasilania pomocniczego: | Przyłącze sieciowe |
| Szerokość wewnętrzna: | 300 mm |
| Szerokość zewnętrzna: | 331 mm |
| Temperatura: | 100 °C |
| UNSPSC: | 41-10-37-06 |
| Wymiary wewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 300 x 280 x 194 mm |
| Wymiary zewnętrzne (szer. x gł. x wys.): | 331 x 396 x 265 mm |
| Wysokość wewnętrzna: | 194 mm |
| Wysokość zewnętrzna: | 265 mm |
| Wyświetlacz: | Cyfrowy |
| Zasilanie: | 230 V, 50/60 Hz |