Butlelki diagnostyczne Nalgene™, PETG, z białą zakrętką, HDPE
Treść:
100
Numer produktu:
6803092
Informacje dot. produktu "Butlelki diagnostyczne Nalgene™, PETG, z białą zakrętką, HDPE"
Do sterylnego pobierania próbek, przechowywania i transportowania próbek, odczynników i buforów.
- Wolne od pirogenów
- Niecytotoksyczne
- USP klasy VI
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | PETG |
| Numer artykułu producenta: | 2035-0005 |
| Pojemność nominalna: | 5 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41-12-18-06 |
| Wysokość: | 46 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | HDPE |
| Ø: | 22 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 11 mm |