Butle z zakrętką, HDPE, z dopuszczeniem ONZ
Treść:
1
Numer produktu:
6226591
Informacje dot. produktu "Butle z zakrętką, HDPE, z dopuszczeniem ONZ"
Przezroczyste butle do pakowania, pobierania próbek, wysyłania próbek i przechowywania.
- Zamknięcie zabezpieczające przed manipulacją, PP, z uszczelką PTFE
- Szczelne
| Materiał: | HDPE |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 0304-2500 |
| Pojemność nominalna: | 2500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamknięcie zabezpieczające przed manipulacją |
| UNSPSC: | 24-12-20-02 |
| Wysokość: | 282 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø wewnętrzna szyi: | 29 mm |