Butle z wąską szyją, LDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6801344
Informacje dot. produktu "Butle z wąską szyją, LDPE"
Przezroczyste. Do przechowywania, pakowania, pobierania próbek i transportu płynów.
- Z zakrętką
- Bezpieczne dla żywności
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0302-0250 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 24-12-20-02 |
| Wysokość z zakrętką: | 140 mm |
| Ø: | 60 mm |
| Ø gwintu: | 25 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 18 mm |