Butle z szeroką szyją, z zakrętką, z podziałką, PFA
Treść:
1
Numer produktu:
6267445
Informacje dot. produktu "Butle z szeroką szyją, z zakrętką, z podziałką, PFA"
Butle z PFA, z szerokim otworem, łatwe do napełniania. Niepękające i chemicznie odporne butle można używać do przechowywania praktycznie wszystkich rodzajów żrących chemikaliów. PFA jest odporne na temperaturę, ma powierzchnię nieprzywierającą i łatwą do czyszczenia. Każda butla posiada zakrętkę z PFA z wewnętrzną wkładką z fluoropolimeru zapewniającą szczelność zamknięcia. Idealne do próbek środowiskowych oraz przechowywania odczynników farmaceutycznych lub przeznaczonych do produkcji półprzewodników.
- Szeroka szyja ułatwia napełnianie
- Chemicznie obojętne i ultraczyste
- Powierzchnia nieprzywierająca i łatwa do czyszczenia
| Materiał: | PFA |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | D1069592 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość z zakrętką: | 173.8 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PFA |
| Ø wewnętrzna szyi: | 33.9 mm |