Butle z szeroką szyją Nalgene™, HDPE, z zakrętką, HDPE
Treść:
48
Numer produktu:
6204260
Informacje dot. produktu "Butle z szeroką szyją Nalgene™, HDPE, z zakrętką, HDPE"
Kolor naturalny. Butle z szeroką szyją z białą zakrętką z HDPE. Przeznaczone do pobierania próbek wody do analizy mikrobiologicznej. Szeroka szyja ułatwia napełnianie. Każda butla jest indywidualnie oznakowana kodem kreskowym z numerem partii i numerem pojemnika.
- Szczelne
- Sterylne
- Spełniają wymagania EPA dla zawartości metali, cyjanków i fluorków
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | N411-0125 |
| Pojemność nominalna: | 125 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 38 mm |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 99 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | HDPE |
| Ø: | 50 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 28.7 mm |