Butle z szeroką szyją, HDPE, szczelnie zamykane
Treść:
1
Numer produktu:
6226600
Informacje dot. produktu "Butle z szeroką szyją, HDPE, szczelnie zamykane"
Wytrzymałe butle z szeroką szyją do przesyłania próbek. Odpowiednie do mediów lepkich, proszków, granulatów i past.
- Zabezpieczające opaski na zakrętce i butelce
- Szczelne
- Bezpieczne dla żywności
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0322-0250 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 24-12-20-02 |
| Wysokość z zakrętką: | 118 mm |
| Ø: | 64 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 26.5 mm |