Butle z płaszczem termostatującym, DURAN®, GLS 80®
Treść:
1
Numer produktu:
6266805
Informacje dot. produktu "Butle z płaszczem termostatującym, DURAN®, GLS 80®"
Butle z szeroką szyjką DURAN® GLS 80® posiadające płaszcz izolujący zawartość od środowiska zewnętrznego. Dzięki możliwości podpięcia płaszcza do zewnętrznego obiegu z płynem termostatującym, istnieje możliwość kontroli temperatury wewnątrz butli.
Aplikacje
Specyfikacja
Aplikacje
- Prosty, niskobudżetowy chemostat lub bioreaktor z płaszczem termostatującym
- Nieskomplikowane rozwiązanie z funkcją mieszania i możliwością ciągłego przepływu, elastyczne aplikacyjnie dzięki opcjonalnym elementom podłączanym przez system GLS 80®
- Termostatowanie umożliwia utrzymanie stałej temperatury wewnątrz naczynia, również poza inkubatorem
- Stosowane także jak wymrażacz lub chłodnica po umieszczeniu wewnątrz suchego lodu
Specyfikacja
- Wykonane ze szkła borokrzemowego 3.3 DURAN®
- Szeroki zakres odporności termicznej od -40 do 120°C
- Dostępne w dwóch standardowych rozmiarach 500 i 1000 ml
- Wszystkie elementy są całkowicie autoklawowalne
- Kompatybilne z mieszadłami magnetycznymi i pełnym zakresem akcesoriów z systemu zakrętek GLS 80®
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GLS 80 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Maks. odporność na temperaturę: | 120 °C |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 242564451 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 170 mm |
| Ø: | 110 mm |