Butle z dyszą tryskawkową, LDPE, szeroka szyjka, typ 303
Treść:
1
Numer produktu:
9073360
Informacje dot. produktu "Butle z dyszą tryskawkową, LDPE, szeroka szyjka, typ 303"
Szczelne butle z dyszą tryskawkową oraz naniesionymi oznaczeniami i symbolami dot. substancji niebezpiecznych, wykonanymi w językach: niemieckim, angielskim i francuskim. Tusz odporny na zadrapania. Butle mogą zostać całkowicie opróżnione, dzięki możliwości przesuwania dyszy w górę i w dół. Butle skutecznie pracują również w pozycji odwróconej. Wylot dyszy na czas transportu jest zaślepiony i należy go przed użytkowaniem odciąć. Dysze posiadają nasadzany kapturek z LDPE zapobiegający zanieczyszczaniu napełnionych butli.
Wys. mierzona w mm, bez nakrętki.
Wys. mierzona w mm, bez nakrętki.
| Język nadruku: | DE/UK/FR |
|---|---|
| Kolor zamknięcia: | Żółty |
| Materiał: | LDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2000770022 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Tekst nadruku: | Izopropanol |
| UNSPSC: | 24122001 |
| Wysokość: | 154 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | LDPE |
| Ø gwintu: | 50 mm |