Butle pokazowe, DURAN®
Treść:
1
Numer produktu:
9007121
Informacje dot. produktu "Butle pokazowe, DURAN®"
Cylindryczne, z korkami ze szlifem.
| Materiał: | Szkło DURAN® |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 215804805 |
| Pojemność nominalna: | 600 ml |
| Rozmiar szlifu: | NS50 |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 81 x 214 mm |
| Wysokość: | 214 mm |
| Ø: | 81 mm |