Butle okrągłe, HDPE, z zamknięciem zatrzaskowym, PP
Treść:
1
Numer produktu:
6801390
Informacje dot. produktu "Butle okrągłe, HDPE, z zamknięciem zatrzaskowym, PP"
Do płynów kosmetycznych, emulsji, kremów i olejów.
- Zamknięcie zatrzaskowe z otworem Ø 3 mm
- Bezpieczne dla żywności
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0308-0500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Kapsel |
| UNSPSC: | 24-12-20-02 |
| Wysokość z zakrętką: | 182 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø gwintu: | 25 mm |