Butle na odczynniki, PP
Treść:
1
Numer produktu:
7630982
Informacje dot. produktu "Butle na odczynniki, PP"
Przezroczyste. Z nakrętką wykonaną z PP. Dobra odporność chemiczna, przeznaczone do długo terminowego przechowywania substancji płynnych. Możliwość autoklawowania do 121°C (2 bary) zgodnie z DIN EN 285. Pojemność 10000 ml z uszczelką z pianki PE i z dwoma uchwytami z HDPE. Odpowiednie do pracy z żywnością zgodnie z rozporządzeniem (EC) nr 10/2011.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
| Gwint: | GL 25 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 100589 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 24-12-20-02 |
| Wysokość: | 165 mm |
| Wzorzec: | DIN EN 285 |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 87 mm |