Butle labratoryjne z zaplombowanym zamknięciem, sterylne, PTE
Treść:
1
Numer produktu:
9001054
Informacje dot. produktu "Butle labratoryjne z zaplombowanym zamknięciem, sterylne, PTE"
Sterylne butle laboratoryjne do użytku w laboratoriach i miejscach pracy z chemikaliami. Wykonane z krystalicznie czystego PTE. Zapewniają absolutną szczelność i oszczędność miejsca. Idealnie nadają się do przechowywania i pakowania substancji płynnych.
- Poziom sterylności (SAL) 103 (zgodnie z ISO 11137)
- Z zaplombowanym zamknięciem
- Z wtopioną podziałką rosnącą
| Głębokość: | 76 mm |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PET |
| Numer artykułu producenta: | 0370-0500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zamknięcie zabezpieczające przed manipulacją |
| Szerokość: | 76 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość z zakrętką: | 173 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 32 mm |