Butle laboratoryjne, szkło borokrzemowe 3.3, z zakrętką
Treść:
10
Numer produktu:
4714190
Informacje dot. produktu "Butle laboratoryjne, szkło borokrzemowe 3.3, z zakrętką"
- Z zakrętką i pierścieniem wylewowym wykonanym z PP
- Z podziałką i polem do etykietowania
- Gwintowane zgodnie z normą DIN ISO 4796
- Autoklawowalne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL25 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 122520 |
| Pojemność nominalna: | 25 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 74 mm |
| Wzorzec: | DIN ISO 4796 |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 36 mm |