Butle kwadratowe z zakrętką, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
7200538
Informacje dot. produktu "Butle kwadratowe z zakrętką, HDPE"
Przezroczyste butle do pakowania i przechowywania cieczy.
- Nietłukące się
- Szczelne
- Z polem do opisu dla etykiet lub ręcznych napisów
- Bezpieczne dla żywności
| Głębokość: | 68 mm |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0332-0500 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 53 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość z zakrętką: | 182 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 17.5 mm |
| Ø zewn. gwintu: | 25 mm |