Butle kwadratowe, z wąską szyją, z bursztynowego szkła
RIXIUS AG
Treść:
24
Numer produktu:
4665499
Informacje dot. produktu "Butle kwadratowe, z wąską szyją, z bursztynowego szkła"
Do pobierania próbek, przechowywania i transportu cieczy. Z pierścieniem wylewowym i osłoną przeciwpyłową.
| Gwint: | GL 43 |
|---|---|
| Głębokość: | 97 mm |
| Numer artykułu producenta: | 1-1201-1000-45 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Szerokość: | 97 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 97 x 97 x 97 mm |
| Wysokość: | 97 mm |