Butle kwadratowe, wąska szyja, szkło sodowo-wapniowe, bursztynowe
Treść:
1
Numer produktu:
9072065
Informacje dot. produktu "Butle kwadratowe, wąska szyja, szkło sodowo-wapniowe, bursztynowe"
- Z wysokim gwintem
- Bez zamknięcia
- Z osłoną przeciwpyłową
- Bez pierścienia wlewowego
- Klasa hydrolityczna 3
| Gwint: | GL 32 |
|---|---|
| Głębokość: | 77 mm |
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Szkło sodowo-wapniowe |
| Numer artykułu producenta: | 238164454 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| Szerokość: | 77 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 77 x 77 x 186 mm |
| Wysokość: | 186 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 77 mm |