Butle kwadratowe, wąska szyja Nalgene™, z zakrętką PP
Treść:
1
Numer produktu:
7047920
Informacje dot. produktu "Butle kwadratowe, wąska szyja Nalgene™, z zakrętką PP"
Szczelne. Z podziałką.
| Głębokość: | 38 mm |
|---|---|
| Materiał: | PPCO |
| Numer artykułu producenta: | 2016-0030 |
| Pojemność nominalna: | 30 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 20-415 |
| Szerokość: | 38 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 38 x 38 x 64 mm |
| Wysokość: | 64 mm |