Butle kwadratowe Nalgene™ Typ 2009, HDPE, z zakrętką PP
Treść:
1
Numer produktu:
7047910
Informacje dot. produktu "Butle kwadratowe Nalgene™ Typ 2009, HDPE, z zakrętką PP"
Bursztynowe kwadratowe butle do przechowywania wrażliwych na światło cieczy i substancji suchych. Szeroki otwór ułatwia napełnianie. Szczelność.
| Głębokość: | 60 mm |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 2009-0016 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 48 mm |
| Szerokość: | 96 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 96 x 60 x 147 mm |
| Wysokość: | 147 mm |