Butle kwadratowe, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
4684615
Informacje dot. produktu "Butle kwadratowe, HDPE"
Oszczędzająca miejsce kwadratowa podstawa. Zakrętkę należy zamawiać oddzielnie.
| Gwint: | GL 80 |
|---|---|
| Głębokość: | 122 mm |
| Kolor: | Naturalny |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 130365 |
| Pojemność nominalna: | 2500 ml |
| Szerokość: | 122 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 122 x 122 x 258 mm |
| Wysokość: | 258 mm |