Butle kwadratowe, DURAN®, wzór Breed-Demeter
Treść:
1
Numer produktu:
9010470
Informacje dot. produktu "Butle kwadratowe, DURAN®, wzór Breed-Demeter"
- Z wywiniętym obrzeżem
- Szkło typu 1/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
| Głębokość: | 48 mm |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 214813104 |
| Pojemność nominalna: | 180 ml |
| Szerokość: | 48 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (szer. x gł. x wys.): | 48 x 48 x 148 mm |
| Wysokość: | 148 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 28 mm |