Butle dozujące HDPE grubościenne, wąska szyjka, LLG
Treść:
1
Numer produktu:
9139931
Informacje dot. produktu "Butle dozujące HDPE grubościenne, wąska szyjka, LLG"
Z uchwytem. Odpowiednie do przechowywania żywności. Trwałe. Zakrętki, dzięki dołączonym obejmom, można bezpiecznie przymocować do butli. Z gwintem 12 mm do stosowania z zaworem 3/4". Zawór należy zamawiać osobno. Butle można stosować w temp. otoczenia od -40 °C do 80 °C. Użytkować wyłącznie w pozycji pionowej.
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Liczba uchwytów: | 2 |
| Maks. odporność na temperaturę: | 80 °C |
| Materiał: | HDPE |
| Min. odporność na temperaturę: | -40 °C |
| Numer artykułu producenta: | 9139931 |
| Odporność na temperaturę: | -40 ... 80 °C |
| Pojemność nominalna: | 25 l |
| UNSPSC: | 41121820 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 270 x 570 mm |
| Wysokość: | 570 mm |
| Z kurkiem: | Nie |
| Ø: | 270 mm |
| Ø gwintu: | 97 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 84 mm |