Butle do przechowywania z gwintowanym złączem, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6077200
Informacje dot. produktu "Butle do przechowywania z gwintowanym złączem, HDPE"
Grubościenne, wytrzymałe butle do przechowywania z solidnym uchwytem do bezpiecznego transportu i przechowywania. Butle mogą być również używane jako kanistry z kranem Za pomocą gwintowanego złącza można podłączyć kran lub inne akcesoria z gwintem wewnętrznym / nakrętką 3/4".
- Nadruk z niebieską podziałką litrową
- Bezpieczne dla żywności
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Liczba uchwytów: | 2 |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0402-0025 |
| Pojemność nominalna: | 25 l |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| UNSPSC: | 41121820 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 278 x 580 mm |
| Wysokość: | 580 mm |
| Ø: | 278 mm |