Butle do przechowywania, HDPE
Treść:
1
Numer produktu:
6053568
Informacje dot. produktu "Butle do przechowywania, HDPE"
Grubościenne, wytrzymałe butle do przechowywania z solidnym uchwytem do bezpiecznego transportu i przechowywania.
- Nadrukowana niebieska podziałka litrowa
- Bezpieczne dla żywności
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Liczba uchwytów: | 2 |
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 0401-0025 |
| Pojemność nominalna: | 25 l |
| Stopniowanie kolorów: | Niebieski |
| UNSPSC: | 41121820 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 278 x 580 mm |
| Wysokość: | 580 mm |
| Ø: | 278 mm |