Butle do biuret automatycznych, szkło borokrzemowe 3.3
Treść:
1
Numer produktu:
6237628
Informacje dot. produktu "Butle do biuret automatycznych, szkło borokrzemowe 3.3"
Butle do biuret automatycznych wykonane z odpornego termicznie szkła. Każda butla posiada szlif NS 29/32, dopasowane do większości biuret.
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 020.07.010 |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rozmiar szlifu: | NS29/32 |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 160 x 200 mm |
| Wysokość: | 200 mm |
| Ø: | 160 mm |