Butle, aluminiowe, z certyfikatem UN, Op. = 10
Treść:
10
Numer produktu:
6291408
Informacje dot. produktu "Butle, aluminiowe, z certyfikatem UN, Op. = 10"
Do przechowywania i transportu próbek lub materiałów referencyjnych, które nie mogą być zanieczyszczone w jakikolwiek sposób.
- Z certyfikatem UN
- Z czystego aluminium (99,5% Al)
- Zakrętka z PP z wewnętrzną wkładką aluminiową
| Materiał: | Aluminium |
|---|---|
| Numer artykułu producenta: | 0327-3000 VE=10 |
| Pojemność nominalna: | 3000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41-12-18-14 |
| Wysokość: | 215 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Zatwierdzone przez ONZ: | Tak |
| Ø: | 161 mm |
