Butle aluminiowe, ekonomiczne
Treść:
1
Numer produktu:
6267354
Informacje dot. produktu "Butle aluminiowe, ekonomiczne"
Do przechowywania i transportowania substancji. Niepękające. Mogą być całkowicie opróżnione (bez pozostałości wewnątrz). Bez zapachu, nieprzepuszczalne dla światła. Nierdzewiejące. Butle o poj. 6 L, 12 L i 31 L posiadają uchwyty. Uzupełnione o wkładkę i zakrywkę z pierścieniem blokującym gwarantuje bezpieczne zamknięcie dla zawartości butelki.
| Gwint: | GL32 |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| Numer artykułu producenta: | 061.14.060 |
| Pojemność nominalna: | 60 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 90 mm |
| Zatwierdzone przez ONZ: | Nie |
| Ø: | 45 mm |