Butle Roller, PS, Powierzchnia karbowana
Treść:
20
Numer produktu:
9407111
Informacje dot. produktu "Butle Roller, PS, Powierzchnia karbowana"
Butle umożliwiają powiększenie skali hodowlanej od szalek Petriego, przez butle płaskie aż do butli obracających się. Mogą być stosowane jako naczynie podstawowe lub jako platforma przejściowa średniej skali do przygotowania hodowli przed umieszczeniem w fabrykach komórkowych lub bioreaktorach hodowlanych. Specjalny proces produkcji i bezszwowe wykonanie podnoszą odporność na uderzenia i redukują ryzyko wycieku. Butle dostępne są w wersjach z dnem płaskim, wcięciem płytkim lub głębokim do pracy manualnej i automatycznej. Pionowe, wystające powierzchnie ograniczają znacznie retencję. Nietoksyczność, apirogenność i sterylność (10-3 SAL). potwierdzone certyfikatem. Opcjonalnie istnieje możliwość zamówienia dokumentacji walidacji.
| Bez pirogenów: | Tak |
|---|---|
| Maks. Objętość robocza: | 580 ml |
| Materiał: | PS |
| Min. objętość robocza: | 290 ml |
| Numer artykułu producenta: | 141744 |
| Objętość robocza: | 290 ... 580 ml |
| Obszar wzrostu: | 1450 cm² |
| Pojemność nominalna: | 2000 ml |
| Rodzaj opakowania: | Podwójnie pakowane |
| Rodzaj zamknięcia: | Wentylowana/filtr |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41122105 |
| Z pokrywą: | Tak |
