Butle, PFA, z wąską szyją, z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9102422
Informacje dot. produktu "Butle, PFA, z wąską szyją, z zakrętką"
Przezroczyste, wykonane z PFA butle i zakrętki z gwintem ząbkowanym. Wysoka odporność termiczna w zakresie od -200 do 260°C. Możliwe do sterylizacji w autoklawie.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | S28 |
| Materiał: | PFA |
| Numer artykułu producenta: | 108297 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 160 mm |
| Ø: | 61 mm |