Butle, PFA, z szeroką szyją, z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9073743
Informacje dot. produktu "Butle, PFA, z szeroką szyją, z zakrętką"
Przezroczyste, ze szczelną zakrętką, z gwintem ząbkowanym S i wbudowaną wkładką uszczelniającą. Wysoka odporność termiczna (od -200 do +250°C). Idealne do długotrwałego przechowywania wysokiej czystości utleniaczy, kwasów, zasad, a także węglowodorów, rozpuszczalników do analizy śladowej i wzorców. Możliwość sterylizacji w autoklawie w temperaturze 121°C (2 bar) zgodnie z DIN EN 285.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | S40 |
| Materiał: | PFA |
| Numer artykułu producenta: | 109697 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 217 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PFA |
| Ø: | 96 mm |