Butle PE, szeroka szyjka, z podziałką
Treść:
10
Numer produktu:
4672390
Informacje dot. produktu "Butle PE, szeroka szyjka, z podziałką"
Wysoka odporność baryczna. Punkty na szyjce i zakrywce umożliwiają zaplombowanie. Poufne notatki mogą zostać umieszczone w przestrzeni pomiędzy wkładką uszczelniającą i zakrywką. Odpowiednie do kontaktu z żywnością (EC 1935/2004, 10/2011).
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 0041000 VE=10 |
| Podziałka: | 25 ml |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 126 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 61 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 34.5 mm |