Butle Nalgene™, wąska szyja, z zakrętką PP, przezroczyste, PC
Treść:
1
Numer produktu:
9011106
Informacje dot. produktu "Butle Nalgene™, wąska szyja, z zakrętką PP, przezroczyste, PC"
Do badania dużej objętości mediów i przygotowania hodowli, szczególnie, gdy wymagana jest kontrola wzrokowa. Lżejsze i bezpieczniejsze od szkła.
Autoklawowalne, do zastosowań sterylnych. Idealne do przechowywania w warunkach chłodniczych lub zamrożonych roztworów wodnych, takich jak sterylna woda, odczynniki wodne i media.
Autoklawowalne, do zastosowań sterylnych. Idealne do przechowywania w warunkach chłodniczych lub zamrożonych roztworów wodnych, takich jak sterylna woda, odczynniki wodne i media.
- Z podziałkami na litry i galony
- Autoklawowalne i szczelne
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | PC |
| Numer artykułu producenta: | 2251-0020 |
| Pojemność nominalna: | 10 l |
| UNSPSC: | 41121820 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 253 x 294 mm |
| Wysokość: | 294 mm |
| Ø: | 253 mm |