Butle Nalgene™, HDPE, szeroka szyjka Typ 382099, niska zawartość cząstek, PassPort IP 2
Treść:
1
Numer produktu:
6236935
Informacje dot. produktu "Butle Nalgene™, HDPE, szeroka szyjka Typ 382099, niska zawartość cząstek, PassPort IP 2"
Z zakrywkami nakręcanymi z PP. Butle z wąską szyjką o niskiej zawartości cząstek ( poniżej 30 cząstek / mL o wielk. 3 µm i większej). Idealne do przechowywania subs. chemicznych o wysokiej czystości. Produkt dostarczany z certyfikatem jakości potwierdzającym jakość dostarczonego produktu ze specyfikacją. Butle te mogą być wykorzystywane przez użytkowników projektujących, produkujących i certyfikujących swoje własne wypełnienia lub procedury napełniania. Niesterylne, wodoszczelne.
| Kolor: | Naturalny |
|---|---|
| Materiał: | HDPE |
| Numer artykułu producenta: | 382099-1000 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Rozmiar zakrętki: | 38-430 mm |
| Sterylny: | Nie |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 216 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 91 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 27 mm |