Butle HPLC DURAN®, szkło borokrzemowe 3.3, z dnem stożkowym
Treść:
1
Numer produktu:
4665545
Informacje dot. produktu "Butle HPLC DURAN®, szkło borokrzemowe 3.3, z dnem stożkowym"
Butelki DURAN® zostały zaprojektowane do stosowania w wysokosprawnej chromatografii cieczowej (HPLC) i umożliwiają dłuższe, nieprzerwane analizy. Centralna wnęka w dnie butelki umożliwia dozowanie faz ruchomych i rozpuszczalników bez konieczności przechylania butelki. Boczny otwór odpowietrzający w podstawie umożliwia odgazowanie kąpieli ultradźwiękowej lub odprowadzenie wody po czyszczeniu. Nakrętki HPLC (PTFE, GL 45, 3 porty) dostępne jako akcesoria.
- Gwint GL 45
- ISO 3585
- Szkło neutralne typu I, według USP / EP
- Z Kodem Retrace i certyfikatem identyfikowalności partii produkcyjnej
- Dostępne w czterech pojemnościach: 1, 2, 5 lub 10 litrów
- Butelki 5 i 10-litrowe mogą pomieścić mieszadełkamagnetyczne
- Trwała biała emalia z podziałką objętościową
- Autoklawowalne w temperaturze 121 °C lub 134 °C
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL45 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 218417305 |
| Pojemność nominalna: | 5000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| Rodzaj zamknięcia: | Bez |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 386 mm |
| Wzorzec: | ISO 3585 |
| Ø: | 190 mm |