Butle, DURAN®, z nakrętką dedykowaną do HPLC, z 4 portami
Treść:
1
Numer produktu:
9072525
Informacje dot. produktu "Butle, DURAN®, z nakrętką dedykowaną do HPLC, z 4 portami"
Do sterylnego przenoszenia mediów lub zasilania chromatografów rozpuszczalnikami do HPLC. Przeznaczone do pracy przy ciśnieniu od -1 do 1,5 bara (badania wykonano zgodnie z normą EN 1596, oznaczenie GS). Dostarczane z nakrętkami z PP (autoklawowalne, wielokrotnego użytku) posiadającymi 4 porty, każdy gwintowany, z nakrętką czarną z gwintem M8 i silikonową uszczelką. Odpowiednie do połączeń z wężykami o śred. 1,6 i 3,2 mm (wężyki nie są częścią zestawu). Części zamienne dostępne są indywidualnie. Inne elementy połączeniowe układu do gwintu GL45 dostępne są na życzenie. Szkło neutralne, typu I wg farmakopei USP i EP. Certyfikat serii dostępny na stronie internetowej producenta. Autoklawowalne.
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Gwint: | GL45 |
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 1129820 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rodzaj podziałki: | Drukowany |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 225 mm |
| Zamknięcie materiałowe: | PP |
| Ø: | 101 mm |