Butle, DURAN®, kwadratowe, z numerem serii, z zakrętką
Treść:
1
Numer produktu:
9072078
Informacje dot. produktu "Butle, DURAN®, kwadratowe, z numerem serii, z zakrętką"
DURAN®. Z pierścieniem wylewowym i zakrętką z PP. Kwadratowy kształt pozwala optymalnie wykorzystać miejsce na półce: do 44% powierzchni mniej w porównaniu ze standardowymi butlami (przykład uwzględnia butle o poj. 100 ml).
Zalety:
Zalety:
- Szkło borokrzemowe 3.3 DURAN®
- Doskonała odporność chemiczna
- Niski współczynnik rozszerzalności
- Możliwość sterylizacji w autoklawie. Przed sterylizacją należy odkręcić zakrętkę (nie sterylizować szczelnie zamkniętych)
- Dolna granica temp. przechowywania: -40°C. Zamrażać tylko gdy butla jest wypełniona w 3/4 poj. całkowitej i pochylona
- Trwałe
- Wygodne w użyciu
- Stabilne, niewyślizgujące się, z karbowaną podstawą
- Z nadrukowanym numerem serii - certyfikat dostępny na stronie internetowej producenta
- Szkło typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacją USP, EP i JP
| Gwint: | GL 45 |
|---|---|
| Głębokość: | 78 mm |
| Numer artykułu producenta: | 218204454 |
| Pojemność nominalna: | 500 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Szerokość: | 78 mm |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość z zakrętką: | 186 mm |