Butle, DURAN®, do kwasów
Treść:
1
Numer produktu:
9072424
Informacje dot. produktu "Butle, DURAN®, do kwasów"
- Stożkowa szyjka
- Dostarczane z korkiem ze szlifem NS oraz wymiennym szklanym kapturkiem
- Szklo typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacja USP, EP i JP
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Przezroczysty |
| Materiał: | Boro 3.3 |
| Numer artykułu producenta: | 212755405 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| Rozmiar szlifu: | NS29/32 |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 109 x 260 mm |
| Wysokość: | 260 mm |
| Ø: | 109 mm |