Butle, DURAN®, do kwasów
Treść:
1
Numer produktu:
9072514
Informacje dot. produktu "Butle, DURAN®, do kwasów"
- Stożkowa szyjka
- Dostarczane z korkiem ze szlifem NS oraz wymiennym szklanym kapturkiem
- Szklo typu I/neutralne zgodnie z klasyfikacja USP, EP i JP
- Możliwość sterylizacji w autoklawie
| Autoklawowalne: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Brązowy |
| Materiał: | Szkło DURAN® |
| Numer artykułu producenta: | 212753667 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rozmiar szlifu: | NS19/17 |
| UNSPSC: | 41121800 |
| Wymiary (Ø x wys.): | 75 x 180 mm |
| Wysokość: | 180 mm |
| Ø: | 75 mm |