Butelki z wąskim wlewem, PP, z podziałką, sterylizowane
Treść:
10
Numer produktu:
4663887
Informacje dot. produktu "Butelki z wąskim wlewem, PP, z podziałką, sterylizowane"
- Sterylizowane promieniami gamma
- Czystym opakowaniu, czyszczonym wodą ultraczystą (walizka) z 1 kartonem z 2 x 5 sztukami
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 7-2101-31 |
| Pojemność nominalna: | 100 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 100 mm |
| Ø: | 47 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 16 mm |