Butelki z wąskim wlewem, PP, z podziałką, sterylizowane
Treść:
100
Numer produktu:
4663881
Informacje dot. produktu "Butelki z wąskim wlewem, PP, z podziałką, sterylizowane"
- Sterylizowane promieniami gamma
| Kolor: | Przezroczysty |
|---|---|
| Materiał: | PP |
| Numer artykułu producenta: | 5-001-33 |
| Pojemność nominalna: | 250 ml |
| Rodzaj zamknięcia: | Zakrętka |
| Sterylny: | Tak |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 133 mm |
| Ø: | 62 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 16 mm |