Butelki z wąskim otworem, PE
Treść:
80
Numer produktu:
4683954
Informacje dot. produktu "Butelki z wąskim otworem, PE"
Szare. Całkowicie nieprzejrzyste. Do wszystkich materiałów światłoczułych, zarówno płynnych jak i stałych.
Z otworami na ramionach butelki do zakładania plomb zabezpieczających. Pochylone ramiona zmniejszają prawdopodobieństwo osadzania się pozostałości.
Z otworami na ramionach butelki do zakładania plomb zabezpieczających. Pochylone ramiona zmniejszają prawdopodobieństwo osadzania się pozostałości.
- Z podziałką
- Z wewnętrznym zamknięciem i zakrętką
- Szczelne
- Bezpieczne dla żywności
| Bezpieczne dla żywności: | Tak |
|---|---|
| Kolor: | Szary |
| Materiał: | PE |
| Numer artykułu producenta: | 0325100 |
| Pojemność nominalna: | 1000 ml |
| UNSPSC: | 41121804 |
| Wysokość: | 208 mm |
| Ø: | 95 mm |
| Ø wewnętrzna szyi: | 33.0 mm |